למידע נוסף אודות יישור שיניים פנימי, השאירו פרטים :

יתרונות יישור שיניים נסתר

 • ללא מגבלת גיל
  הגבלת גיל אינה קיימת, כל עוד לא קיימת מחלת חניכיים פעילה.
   

 • משך הטיפול ותוצאותיו:
  הטיפול אינו אורך זמן רב יותר מאשר טיפול עם סמכים חיצוניים רגילים, ותוצאות הטיפול טובות באותה מידה.
   

 • יתרונות רפואיים לאורתודונטיה הלינגואלית:
  מכיוון שהמשטח הפנימי של השיניים עמיד יותר בפני עששת, קיים סיכון קטן יותר לפגיעה בלתי הפיכה בשיניים, מאשר בשיטת האורתודונטיה הקונבנציונאלית, בה הסמכים מודבקים על המשטח החיצוני של השיניים.

מהי שיטת יישור השיניים "אינקוגניטו"?

 1. לוקחים מטבעים של השיניים שלך ("מידות") אשר נשלחים למעבדה מיוחדת, בה נסרקים על ידי סורק אופטי תלת-מימדי ברזולוציה גבוהה. המעבדה מייצרת מודל ממוחשב וירטואלי של השיניים שלך, מיושרות לפי תכנית הטיפול של האורתודונט.
   

 2. הטכנאים מגדירים באמצעות תוכנות מחשב, סמכים המותאמים במיוחד לשיניך.
   

 3. מכונה מיוחדת הופכת את הסמכים הוירטואליים לדגמים מדויקים משעווה, אליהם מחובר מקלון היציקה. הדגמים מושקעים בגבס ועוברים תהליך יציקה בסגסוגת זהב. לאחר מכן, מעבדים את פני השטח של הסמכים ומשקיעים אותם בתבנית סיליקון המותאמת לשיניך. באמצעות תבנית זו, יוכל האורתודונט להדביק את הסמכים לשיניך באופן מדויק ביותר.
   

 4. החוט המתכתי המחובר בהמשך לסמכים בנוי כך שהוא מזיז את השיניים למקומן הנכון במהלך הטיפול. בהתאם למיקום הסמכים על השיניים (במודל הוירטואלי), מכופף רובוט ממוחשב את החוט לצורה המדויקת הנדרשת לצורך הטיפול.
   

 5. מרגע שהסמכים מודבקים, היישור מתחיל... ורואים! השיפור במראה השיניים אינו מוסתר כפי שהוא במקרים בהם הסמכים מודבקים לצד החזיתי של השיניים. מצד שני, ייקח לך כמה ימים להתרגל לגוף הזר בפה שלך. בשונה מטיפול עם סמכים "רגילים", לשיטה זו ישנה השפעה במיוחד על הלשון. אולם, תהליך ההסתגלות נמשך פחות משבועיים עבור הרוב המוחלט של המטופלים, במיוחד מאחר והסמכים של "אינקוגניטו" מיוצרים בהתאמה אישית.
   

 6. יש להגיע לפגישות ביקורת אצל האורתודונט אחת לכמה שבועות, וניתן ליהנות מהמעקב אחר השיפור ההדרגתי בעמדת השיניים עד לסיום הטיפול.

אינקוגניטו Incognito - יישור שיניים פנימי (נסתר)

אורתודונטיה לינגואלית

"לינגואל" פירושו בלטינית "הצד הפונה ללשון". המונח "אורתודונטיה לינגואלית" מתייחס ליישור שיניים עקומות על ידי מיכשור קבוע (סמכים, או בסלנג "קוביות") המודבק אל הצד הפנימי של השיניים. כך ניתן ליישר את השיניים מבלי שהסמכים נראים כלפי חוץ, או במילים אחרות גשר פנימי.

כתובת:

שד' מוריה 9, קומה 2, חיפה

טלפון:

04-8371002

ד"ר דנה גזית - יישור שיניים